Samsung SCH-I515 akku 1400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
SCH-I515
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-L1D7IVZ
EB-L1D7IVZBSTD
SAMI515BATS
EB-L1D7IVZBSTD
SAMI515BATS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI515SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057383 |
| Korvaa | EB-L1D7IVZ / EB-L1D7IVZBSTD / SAMI515BATS |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 56.80 x 50.50 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |