Samsung SCH-i500, Verizon SCH-I500, Fascinate, Fascinate i500, Mesmerize i500, Showcase i500 yhteensopiva akku 1750 mAh
calcActive())">
Samsung SCH-i500, Verizon SCH-I500, Fascinate, Fascinate i500, Mesmerize i500, Showcase i500 yhteensopiva akku 1750 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI500ML
17,95 €
8,98 €
Yhteensopiva akku mm: SAMSUNG
SCH-i500S
VERIZON
Fascinate, Fascinate i500, Mesmerize i500, SCH-I500, Showcase i500
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
| SKU | CS-SMI500ML |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053811 |
| Korvaa | EB575152YZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 51.00 x 50.50 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |