Samsung SCH-I400 tehoakku erillisellä laajennetulla takakannella 2400 mAh
calcActive())">
Samsung SCH-I400 tehoakku erillisellä laajennetulla takakannella 2400 mAh
In stock
- SKU
- CS-SMI400XL
21,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
SCH-I400
i400 Continuum
Galaxy S i400
i400 Continuum
Galaxy S i400
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB124465YZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-SMI400XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038573 |
| Korvaa | EB124465YZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 65.00 x 44.00 x 11.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |