Samsung SB-L160, SB-L110A yhteensopiva akku 1850 mAh
calcActive())">
Samsung SB-L160, SB-L110A yhteensopiva akku 1850 mAh
In stock
- SKU
- CS-SBL160
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
SCL810
SCL860
SCL870
SCL901
SCL903
SCL906
SCL907
SCW80
SCW87
SCW97
VP-L500
VP-L520
VP-L530
VP-L550
VP-L800
VP-L850
VP-L870
VP-L900
VP-L906
VP-L907
VP-M50
VP-M51
VP-M52
VP-M53
VP-M54
VP-SCD55
VP-W80
VP-W87
VP-W90
VP-W97
SCL860
SCL870
SCL901
SCL903
SCL906
SCL907
SCW80
SCW87
SCW97
VP-L500
VP-L520
VP-L530
VP-L550
VP-L800
VP-L850
VP-L870
VP-L900
VP-L906
VP-L907
VP-M50
VP-M51
VP-M52
VP-M53
VP-M54
VP-SCD55
VP-W80
VP-W87
VP-W90
VP-W97
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
SB-L160
SB-L110A
SB-L110A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SBL160 |
|---|---|
| EAN | 4894128005124 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 70.60 x 38.20 x 20.60mm |
| Korvaa | SB-L160 / SB-L110A / SB-L320 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 13.69Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |