Samsung puhelimen Galaxy Z Fold4 / SM-F936J yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy Z Fold4 / SM-F936J yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-SMZ936SL
23,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Z Fold4
SM-F936J
SM-W9023
W23 5G
SM-F936D
SC-55C
SM-F9360
SM-F936N
SM-F936W
SM-F936
SM-F936A
SM-F936U1
SM-F936B/DS
SM-F936J
SM-W9023
W23 5G
SM-F936D
SC-55C
SM-F9360
SM-F936N
SM-F936W
SM-F936
SM-F936A
SM-F936U1
SM-F936B/DS
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BF936ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMZ936SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189718 |
| Korvaa | EB-BF936ABY |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.76Wh |
| Mitat | 67.40 x 43.50 x 3.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |