Samsung puhelimen Galaxy Z Flip 5G / SM-F707U1 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy Z Flip 5G / SM-F707U1 yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-SMZ707SL
27,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Z Flip 5G
SM-F707U1
SM-F707W
SM-F707U
SM-F707B
SM-F7070
Galaxy Z Flip F707U
SM-F707U1
SM-F707W
SM-F707U
SM-F707B
SM-F7070
Galaxy Z Flip F707U
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BF707ABY
GH82-23867A
GH82-23867A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMZ707SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194910 |
| Korvaa | EB-BF707ABY / GH82-23867A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.7Wh |
| Mitat | 63.20 x 45.60 x 5.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |