Samsung puhelimen Galaxy Z Flip 4 / SM-F721U yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy Z Flip 4 / SM-F721U yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-SMZ724SL
20,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Z Flip 4
SM-F721U
SM-F721U1
SM-F721W
Galaxy Z Flip 4 5G UW
SM-F721A
SM-W7023
SM-F721C
SM-F721J
SCG17
SM-F721D
SM-F721N
SM-F7210
SM-F721B
SM-F721U
SM-F721U1
SM-F721W
Galaxy Z Flip 4 5G UW
SM-F721A
SM-W7023
SM-F721C
SM-F721J
SCG17
SM-F721D
SM-F721N
SM-F7210
SM-F721B
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BF724ABY
GH82-29433A
GH82-29433A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMZ724SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194903 |
| Korvaa | EB-BF724ABY / GH82-29433A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.88Wh |
| Mitat | 56.00 x 25.00 x 4.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |