Samsung puhelimen Galaxy Z Flip 3 / SM-F711B yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy Z Flip 3 / SM-F711B yhteensopiva akku 900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMF711SL
19,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy Z Flip 3
SM-F711B
SM-F711J
SM-F711D
SM-F711V
SM-F711T
SM-F7110
SM-F711N
SM-F711W
SM-F711U
SM-F711U1
M-F711R4
SM-F711B
SM-F711J
SM-F711D
SM-F711V
SM-F711T
SM-F7110
SM-F711N
SM-F711W
SM-F711U
SM-F711U1
M-F711R4
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BF712ABY
GH82-26271A
GH82-26271A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMF711SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184003 |
| Korvaa | EB-BF712ABY / GH82-26271A |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.49Wh |
| Mitat | 56.00 x 22.00 x 4.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |