Samsung puhelimen Galaxy XCover7 Pro / SM-G766B yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy XCover7 Pro / SM-G766B yhteensopiva akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG766SL
29,95 €
25,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy XCover7 Pro
SM-G766B
SM-G766B/DS
SM-G766BU1
Galaxy Xcover 7 Pro
SM-G766B
SM-G766B/DS
SM-G766BU1
Galaxy Xcover 7 Pro
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
GH43-05270A
EB-BG766GBY
EB-BG766GBY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMG766SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.88V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128225027 |
| Korvaa | GH43-05270A / EB-BG766GBY |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.13Wh |
| Mitat | 73.00 x 62.35 x 6.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |