Samsung puhelimen Galaxy S24+ / Galaxy S24 Plus yhteensopiva akku 4600mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy S24+ / Galaxy S24 Plus yhteensopiva akku 4600mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG926SL
22,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy S24+
Galaxy S24 Plus
SM-S926
SM-S926N
SM-S926B
SM-S926W
SM-S9260
SM-S926T
SM-S926V
SM-S926A
SM-S926U1
SM-S926B/DS
Galaxy S24 Plus
SM-S926
SM-S926N
SM-S926B
SM-S926W
SM-S9260
SM-S926T
SM-S926V
SM-S926A
SM-S926U1
SM-S926B/DS
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BS926ABY
GH82-33334A
GH82-33334A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMG926SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202752 |
| Korvaa | EB-BS926ABY / GH82-33334A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 17.85Wh |
| Mitat | 77.50 x 66.70 x 5.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |