Samsung puhelimen Galaxy S23 / SM-S911B yhteensopiva akku 3750mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy S23 / SM-S911B yhteensopiva akku 3750mAh
In stock
- SKU
- CS-SMS911SL
18,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy S23
SM-S911B
SM-S911T
SM-S911W
SM-S9110
SM-S911N
SM-S911D
SM-S911J
SM-S911B/DS
SM-S911U
Galaxy S23 5G
SM-S911R4
SM-S911B
SM-S911T
SM-S911W
SM-S9110
SM-S911N
SM-S911D
SM-S911J
SM-S911B/DS
SM-S911U
Galaxy S23 5G
SM-S911R4
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BS912ABY
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMS911SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184515 |
| Korvaa | EB-BS912ABY |
| Kapasiteetti (mAh) | 3750mAh / 14.55Wh |
| Mitat | 66.50 x 60.00 x 4.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |