Samsung puhelimen Galaxy S23+ / Galaxy S23 Plus yhteensopiva akku 4600mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy S23+ / Galaxy S23 Plus yhteensopiva akku 4600mAh
In stock
- SKU
- CS-SMG916SL
20,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy S23+
Galaxy S23 Plus
SM-S916B
SM-S916W
SM-S916U1
SM-S916U
SM-S916N
SM-S916E/DS
SM-S916E
SM-S916B/DS
SM-S9160
Galaxy S23 Plus
SM-S916B
SM-S916W
SM-S916U1
SM-S916U
SM-S916N
SM-S916E/DS
SM-S916E
SM-S916B/DS
SM-S9160
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BS916ABY
GH82-30470A
GH82-30470A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMG916SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183549 |
| Korvaa | EB-BS916ABY / GH82-30470A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 17.85Wh |
| Mitat | 77.40 x 65.70 x 60.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |