Samsung puhelimen Galaxy C5 Pro / Galaxy C5 Pro Duos yhteensopiva akku 2650mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy C5 Pro / Galaxy C5 Pro Duos yhteensopiva akku 2650mAh
In stock
- SKU
- CS-SMC510SL
16,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy C5 Pro
Galaxy C5 Pro Duos
GT-C501
GT-C5010
GT-C5018
Galaxy C5 Pro Duos
GT-C501
GT-C5010
GT-C5018
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BC501ABE
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMC510SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193678 |
| Korvaa | EB-BC501ABE |
| Kapasiteetti (mAh) | 2650mAh / 10.2Wh |
| Mitat | 92.80 x 41.70 x 4.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |