Samsung puhelimen Galaxy A34 5G / Galaxy A34 5G 2023 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy A34 5G / Galaxy A34 5G 2023 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA340SL
20,95 €
17,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy A34 5G
Galaxy A34 5G 2023
Galaxy A54 5G
Galaxy A54 5G 2023
SM-A346N
SM-A346M
SM-A346M/N
SM-A346E/DSN
SM-A346E/N
SM-A3460
SM-A346B/DSN
SM-A546B
SM-A546V
SM-A546U1
SM-A546U
SM-A546E
SM-A546E/DS
SM-A5460
SM-A546J
SM-A546D
SM-A546B/DS
Galaxy A34 5G 2023
Galaxy A54 5G
Galaxy A54 5G 2023
SM-A346N
SM-A346M
SM-A346M/N
SM-A346E/DSN
SM-A346E/N
SM-A3460
SM-A346B/DSN
SM-A546B
SM-A546V
SM-A546U1
SM-A546U
SM-A546E
SM-A546E/DS
SM-A5460
SM-A546J
SM-A546D
SM-A546B/DS
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
EB-BA546ABY
GH82-31469A
GH82-31469A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMA340SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128189749 |
| Korvaa | EB-BA546ABY / GH82-31469A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 19.01Wh |
| Mitat | 79.10 x 64.50 x 5.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |