Samsung puhelimen Galaxy A06 / SM-A065F yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Samsung puhelimen Galaxy A06 / SM-A065F yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-SMA065SL
22,95 €
Samsung puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy A06
SM-A065F
SM-A065F/DS
SM-A065M
SM-A065M/DS
SM-A065F
SM-A065F/DS
SM-A065M
SM-A065M/DS
Korvattavat Samsung puhelimen alkuperäisakut
HQ-7160SS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Samsung puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SMA065SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128212416 |
| Korvaa | HQ-7160SS |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.82Wh |
| Mitat | 94.00 x 67.00 x 4.10mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |