Panasonic työkalun EY3732 / EY3732 B yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Panasonic työkalun EY3732 / EY3732 B yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-PEZ373PW
23,95 €
Panasonic työkalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EY3732
EY3732 B
EY7430
EY7430 LA 2S
EY7530
EYC 110 LA2L
Kit 1 EYC 300 LA
Kit 1 EYC 301 LA
EY3732 B
EY7430
EY7430 LA 2S
EY7530
EYC 110 LA2L
Kit 1 EYC 300 LA
Kit 1 EYC 301 LA
Korvattavat Panasonic työkalun alkuperäisakut
EY9L32
EY9L32B
EY9L32B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic työkalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-PEZ373PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190585 |
| Korvaa | EY9L32 / EY9L32B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 79.20 x 52.00 x 47.00mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |