Panasonic EZ980 Li-ion 28.8V akku 2000 mAh
calcActive())">
Panasonic EZ980 Li-ion 28.8V akku 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-PEZ980PW
99,95 €
80,95 €
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
Panasonic EY7880
EY7880LN2C
EY7880LN2S
EY7880LN2T
EY7880LZ2C31
EY7880LN2C
EY7880LN2S
EY7880LN2T
EY7880LZ2C31
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
EY9L80
EY9L80B
EY9L80B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PEZ980PW |
|---|---|
| EAN | 4894128078401 |
| Mitat | 139.00 x 82.70 x 80.60mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9L80 / EY9L80B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 57.6Wh |
| Jännite | 28,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |