Panasonic EZ950 Li-ion 18 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Panasonic EZ950 Li-ion 18 V akku 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-PEZ950PX
79,95 €
67,95 €
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
Panasonic EZ7550
EZ7551
EZ7450
EZ7950
EZ7551
EZ7450
EZ7950
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
EZ9L50
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PEZ950PX |
|---|---|
| EAN | 4894128063193 |
| Mitat | 128.12 x 74.20 x 62.94mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EZ9L50 / EY9L54 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 54Wh |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |