Panasonic EZ924 Ni-MH 24 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
Panasonic EY6812NQKW
EY6812NQRW
EY6812VQKW
EY6813
EY6813FGQW
EY6813NQKW
EZ6813
EY6812NQRW
EY6812VQKW
EY6813
EY6813FGQW
EY6813NQKW
EZ6813
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
EY9116B
EY9117B
EY9210
EY9210B
EY9240
EY9242
EY9244
EY9116
EY9117B
EY9210
EY9210B
EY9240
EY9242
EY9244
EY9116
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PEZ924PX |
|---|---|
| EAN | 4894128059844 |
| Mitat | 106.50 x 97.70 x 108.60mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9116B / EY9117B / EY9210 / EY9210B / EY9240 / EY9242 / EY9244 / EY9116 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 72Wh |
| Jännite | 24 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |