Panasonic EZ918 Ni-MH 9,6 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Panasonic EZ918 Ni-MH 9,6 V akku 3300 mAh
In stock
- SKU
- CS-PEZ918PX
49,95 €
24,98 €
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
Panasonic EZ571
EY6282EQK
EYN595
EY9184
EY9108
EY9108B
EY6282EQK
EYN595
EY9184
EY9108
EY9108B
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
EY9180B
EY9180
EY9180
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PEZ918PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074168 |
| Mitat | 136.90 x 76.04 x 60.24mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9180B / EY9180 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 31.68Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |