Panasonic EZ910 Li-ion 3,6 V akku 1500 mAh
calcActive())">
Panasonic EZ910 Li-ion 3,6 V akku 1500 mAh
In stock
- SKU
- CS-PEZ910PW
22,95 €
19,95 €
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
Panasonic EY7410LA1C
EY7410LA2S
EZ7411LA1J
EZ7411X
EZ7410
EZ7410LA1J
EZ7410LA1S
EZ7410X
EZ7411
EY7410LA2S
EZ7411LA1J
EZ7411X
EZ7410
EZ7410LA1J
EZ7410LA1S
EZ7410X
EZ7411
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
EZ9L10
EY9L10B
EY9L10B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PEZ910PW |
|---|---|
| EAN | 4894128063179 |
| Mitat | 36.72 x 34.16 x 81.69mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EZ9L10 / EY9L10B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.4Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |