Panasonic EZ908 Ni-MH 9,6 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
Panasonic EY6181CQK
EY6181CRKW
EY6181EQKW
EY6188CRKW
EY6780
EZ6181
EZ6481
EZ6482
EZ6482HKH
EZ6482HKH-B
EZ6482X
EZ6482X-B
EZ6581
EZ6582
EZ6582HKH
EZ6582X
EZ6582X-B
EZ6780
EZ6780X
EZT184C15K
EY6181CRKW
EY6181EQKW
EY6188CRKW
EY6780
EZ6181
EZ6481
EZ6482
EZ6482HKH
EZ6482HKH-B
EZ6482X
EZ6482X-B
EZ6581
EZ6582
EZ6582HKH
EZ6582X
EZ6582X-B
EZ6780
EZ6780X
EZT184C15K
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
EY9086
EY9086B
EY9182
EY9182B
EY9086B
EY9182
EY9182B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PEZ908PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074137 |
| Mitat | 75.70 x 74.78 x 96.12mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EY9086 / EY9086B / EY9182 / EY9182B / EZ9086 / EZ9182 / EZ9183 / EZ9186 / EZ9187 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 20.16Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |