Panasonic EZ902 Ni-MH 3,6 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Panasonic EZ902 Ni-MH 3,6 V akku 3300 mAh
In stock
- SKU
- CS-PEZ902PX
28,95 €
25,95 €
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
Panasonic EZ6225
EZ6225C15
EZ622X
EY6225
EY6225C
EY6225CQ
EZ6225C15
EZ622X
EY6225
EY6225C
EY6225CQ
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
EZ9025
EY9025
EY9025B
EY9025
EY9025B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PEZ902PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074106 |
| Mitat | 139.00 x 41.35 x 40.00mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EZ9025 / EY9025 / EY9025B |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 11.88Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |