Panasonic EZ502 Ni-MH 2,4 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Panasonic EZ502 Ni-MH 2,4 V akku 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-PEZ502PX
29,95 €
24,95 €
Panasonic yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Panasonic malleihin:
Panasonic EZ502
EZ503
EZ581
EY3652
EY3652DA
EY3652DR
EY503B
EY503BY
EY6220B
EY6220D
EY6220DR
EZ502-2
EZ1320
6550-20
6538-1
6539-6
6540-1
6545-6
6546-6
6547-1
EY6220
EY9021
EY9021B
EY903
EZ1320
EZ502 2
EZ902
EZ503
EZ581
EY3652
EY3652DA
EY3652DR
EY503B
EY503BY
EY6220B
EY6220D
EY6220DR
EZ502-2
EZ1320
6550-20
6538-1
6539-6
6540-1
6545-6
6546-6
6547-1
EY6220
EY9021
EY9021B
EY903
EZ1320
EZ502 2
EZ902
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
EZ902
EY9021
EY9021B
EY903
EY903B
EZ503
6538 1
6539 6
6540 1
6545 6
6546 6
6547 1
6550 20
EY9021
EY9021B
EY903
EY903B
EZ503
6538 1
6539 6
6540 1
6545 6
6546 6
6547 1
6550 20
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PEZ502PX |
|---|---|
| EAN | 4894128059820 |
| Mitat | 100.41 x 37.79 x 37.79mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EZ902 / EY9021 / EY9021B / EY903 / EY903B / EZ503 / 6538 1 / 6539 6 / 6540 1 / 6545 6 / 6546 6 / 6547 1 / 6550 20 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 7.2Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |