Milwaukee V120 Li-ion 12 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Milwaukee yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Milwaukee malleihin:
Milwaukee 2590-20
49-24-0145
49-24-0146
2200
2207-20
2207-21
2238-20
2238-21
2239-20
2239-21
2276-20NST
2276-21
2276-21NST
2277-20
2277-20NST
2277-21
2277-21NST
2290-20
2290-21
2300
2310-21
2311-20
2311-21
2312-21
2313-20
2313-21
2314-20
2314-21
2320
2320-20
2320-21
2330
2331
2332
2333
2400
2401-20
2401-22
2402-20
2402-22
2403-20
2403-22
2404-20
2404-22
2410
2410-20
2410-22
2411-20
2411-22
2415-20
2415-21
2420-20
2420-21
2420-22
2426-20
2426-22
2429-20
2429-21XC
2432-20
2432-22
2446-20
2446-21XC
2450-20
2450-22
2451
2451-20
2451-22
2452-20
2452-22
2453-20
2453-22
2454-20
2454-22
2455-20
2455-22
2456-20
2456-21
2457-20
2457-21
2458-20
2458-21
2460-20
2460-21
2470
2470-20
2470-21
2471
2471-20
2471-21
2471-22
C12
C12 D
C12 DD
C12 HZ
C12 IC
C12 ID
C12 IW
C12 PC
C12 PD
C12 PPC
C12 WS
M12
M12 IR
M12 JS
49-24-0145
49-24-0146
2200
2207-20
2207-21
2238-20
2238-21
2239-20
2239-21
2276-20NST
2276-21
2276-21NST
2277-20
2277-20NST
2277-21
2277-21NST
2290-20
2290-21
2300
2310-21
2311-20
2311-21
2312-21
2313-20
2313-21
2314-20
2314-21
2320
2320-20
2320-21
2330
2331
2332
2333
2400
2401-20
2401-22
2402-20
2402-22
2403-20
2403-22
2404-20
2404-22
2410
2410-20
2410-22
2411-20
2411-22
2415-20
2415-21
2420-20
2420-21
2420-22
2426-20
2426-22
2429-20
2429-21XC
2432-20
2432-22
2446-20
2446-21XC
2450-20
2450-22
2451
2451-20
2451-22
2452-20
2452-22
2453-20
2453-22
2454-20
2454-22
2455-20
2455-22
2456-20
2456-21
2457-20
2457-21
2458-20
2458-21
2460-20
2460-21
2470
2470-20
2470-21
2471
2471-20
2471-21
2471-22
C12
C12 D
C12 DD
C12 HZ
C12 IC
C12 ID
C12 IW
C12 PC
C12 PD
C12 PPC
C12 WS
M12
M12 IR
M12 JS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee alkuperäisakut:
48-11-2401
48-11-2402
C12 B
C12 BX
M12
48-11-2402
C12 B
C12 BX
M12
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MKV120PW |
|---|---|
| EAN | 4894128078050 |
| Mitat | 89.65 x 63.20 x 112.45mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 48-11-2401 / 48-11-2402 / C12 B / C12 BX / M12 / M12 B2 / 48-11-2411 / 48-11-2420 / 48112401 / 48112411 / 48112420 / 4931427105 / 4932430064 / 48-11-2440 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |