Milwaukee 398 / AEG BEST 12X Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Milwaukee 398 / AEG BEST 12X Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
In stock
- SKU
- CS-MKE398PW
47,95 €
40,95 €
Milwaukee yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Milwaukee malleihin:
Milwaukee 0501-20
0501-21
0501-23
0502-20
0502-23
0502-25
0502-52
0602-20
0602-22
0602-22
49-24-0150
6560-20
6560-21
6560-23
6560-24
LokTor P 12 PX
LokTor P 12 TX
LokTor P 12 TXC
LokTor S 12 PX
LokTor S 12 TX
LokTor S 12 TXC
PAD 12
PAS 12PP
PCG12
PDD 12 X
PES 12 T
PJX 12PP
PLD 12 X
PN 12PP
PPS 12PP
PSG 12PP
PSM 12PP
0501-21
0501-23
0502-20
0502-23
0502-25
0502-52
0602-20
0602-22
0602-22
49-24-0150
6560-20
6560-21
6560-23
6560-24
LokTor P 12 PX
LokTor P 12 TX
LokTor P 12 TXC
LokTor S 12 PX
LokTor S 12 TX
LokTor S 12 TXC
PAD 12
PAS 12PP
PCG12
PDD 12 X
PES 12 T
PJX 12PP
PLD 12 X
PN 12PP
PPS 12PP
PSG 12PP
PSM 12PP
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee alkuperäisakut:
48-11-1900
48-11-1950
48-11-1960
48-11-1967
48-11-1970
48-11-1950
48-11-1960
48-11-1967
48-11-1970
AEG yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin AEG malleihin:
B12T
BDSE 12T
BDSE 12T Super Torque
BEST 12BBPB
BEST 12X
BEST 12X Super
BL Multi-volt-lamp
BS2E 12T
SB2E 12
SB2E 12 Super Torque
WBE2E 12
BDSE 12T
BDSE 12T Super Torque
BEST 12BBPB
BEST 12X
BEST 12X Super
BL Multi-volt-lamp
BS2E 12T
SB2E 12
SB2E 12 Super Torque
WBE2E 12
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AEG alkuperäisakut:
48-11-1900
48-11-1950
48-11-1960
48-11-1967
48-11-1970
48-11-1950
48-11-1960
48-11-1967
48-11-1970
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MKE398PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074472 |
| Mitat | 104.57 x 82.75 x 60.30mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 48-11-1900, 48-11-1950, 48-11-1960, 48-11-1967, 48-11-1970 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 25.2Wh |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |