Milwaukee 2207-20, 2207-21, 2238-20 Työkalun Akku
calcActive())">
Milwaukee 2207-20, 2207-21, 2238-20 Työkalun Akku
In stock
- SKU
- CS-MKV121PW
31,95 €
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Milwaukee akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
2207-20
2207-21
2238-20
2207-21
2238-20
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
48-11-2401
48-11-2402
C12 B
48-11-2402
C12 B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MKV121PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113553 |
| Mitat | 85.50 x 51.00 x 47.00mm |
| Korvaa | 48-11-2401 / 48-11-2402 / C12 B / C12 BX / M12 / M12 B2 / 48-11-2411 / 48-11-2420 / 48112401 / 48112411 / 48112420 / 4931427105 / 4932430064 / 48-11-2440 / 48-59-2401 / 48-59-1812 / 48-11-2460 / 48-59-1808 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 18Wh |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |