Milwaukee 220 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
calcActive())">
Milwaukee yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Milwaukee malleihin:
Milwaukee 0401-1
0401-4
0407-22
0407-6
0415-20
0415-21
0415-23
0420-1
0422-6
0430-1
0431-6
0435-1
0436-6
0445-1
0446-6
0456-20
0478-6
9057-6
9058-6
Jun-57
Jun-58
0401-4
0407-22
0407-6
0415-20
0415-21
0415-23
0420-1
0422-6
0430-1
0431-6
0435-1
0436-6
0445-1
0446-6
0456-20
0478-6
9057-6
9058-6
Jun-57
Jun-58
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee alkuperäisakut:
48-11-0140
48-11-0141
48-11-0200
48-11-0251
48-11-0141
48-11-0200
48-11-0251
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MKE220PW |
|---|---|
| EAN | 4894128059899 |
| Mitat | 100.30 x 57.05 x 136.90mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 48-11-0140 / 48-11-0141 / 48-11-0200 / 48-11-0251 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 18Wh |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |