Metabo BS 12 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Metabo yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Metabo malleihin:
Metabo BS 12 SP
BSZ 12
BSZ 12 Impuls
BSZ 12 Premium
BZ 12 SP
SSP 12
ULA9.6-18
BSZ 12
BSZ 12 Impuls
BSZ 12 Premium
BZ 12 SP
SSP 12
ULA9.6-18
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo alkuperäisakut:
6.25473
6.02151.50
6.02151.50
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MTX625PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074304 |
| Mitat | 107.25 x 74.80 x 111.40mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 6.25473 / 6.02151.50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 25.2Wh |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |