Metabo työkalun PowerImpact 12 / PowerLED 12 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Metabo työkalun PowerImpact 12 / PowerLED 12 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-MTP120PX
30,95 €
Metabo työkalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PowerImpact 12
PowerLED 12
PowerMaxx 12
PowerMaxx 12 Basic
PowerMaxx 12 Pro
PowerMaxx BS
PowerLED 12
PowerMaxx 12
PowerMaxx 12 Basic
PowerMaxx 12 Pro
PowerMaxx BS
Korvattavat Metabo työkalun alkuperäisakut
6.25439
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Metabo työkalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-MTP120PX |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190554 |
| Korvaa | 6.25439 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 32.4Wh |
| Mitat | 93.20 x 66.60 x 101.00mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |