Metabo PowerImpact 12, PowerLED 12, PowerMaxx 12 Työkalun Akku
calcActive())">
Metabo PowerImpact 12, PowerLED 12, PowerMaxx 12 Työkalun Akku
In stock
- SKU
- CS-MTP120PW
32,95 €
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Metabo akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
PowerImpact 12
PowerLED 12
PowerMaxx 12
PowerLED 12
PowerMaxx 12
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
6
25439
25439
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MTP120PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087335 |
| Mitat | 60.00 x 48.80 x 81.26mm |
| Korvaa | 6.25439 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 16.2Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |