Metabo BS 15.6 Ni-MH 15,6 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Metabo yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Metabo malleihin:
Metabo BS 15.6 plus
BST 15.6 Plus
ULA9.6-18
BST 15.6
BST 15.6 Plus
ULA9.6-18
BST 15.6
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo alkuperäisakut:
6.31738
6.31738
6.31749
6.31777
ME1574
ME-1574
6.02260.00
6.02276.51
6.02307.51
6.02293.50
6.31738
6.31749
6.31777
ME1574
ME-1574
6.02260.00
6.02276.51
6.02307.51
6.02293.50
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MTX738PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074380 |
| Mitat | 124.97 x 117.90 x 73.64mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 6.31738 / 6.31749 / 6.31777 / ME1574 / ME-1574 / 6.02260.00 / 6.02276.51 / 6.02307.51 / 6.02293.50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 51.48Wh |
| Jännite | 15,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |