Metabo BS 12 SP, BSZ 12, BSZ 12 Impuls Työkalun Akku 3000mAh
calcActive())">
Metabo BS 12 SP, BSZ 12, BSZ 12 Impuls Työkalun Akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-MTP121PW
49,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Metabo akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
BS 12 SP
BSZ 12
BSZ 12 Impuls
BSZ 12 Premium
BZ 12 SP
SSP 12
ULA9.6-18
BSZ 12
BSZ 12 Impuls
BSZ 12 Premium
BZ 12 SP
SSP 12
ULA9.6-18
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
6.25486
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MTP121PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105602 |
| Mitat | 107.10 x 74.75 x 113.05mm |
| Korvaa | 6.25486 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |