Metabo AHS 36V, AHS36V, BHA 36 LTX Työkalun Akku
calcActive())">
Metabo AHS 36V, AHS36V, BHA 36 LTX Työkalun Akku
In stock
- SKU
- CS-MTP360PW
59,95 €
54,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Metabo akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
AHS 36V
AHS36V
BHA 36 LTX
AHS36V
BHA 36 LTX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
6
25453
25453
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MTP360PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109297 |
| Mitat | 119.60 x 79.00 x 66.50mm |
| Korvaa | 6.25453 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 72Wh |
| Jännite | 36 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |