MATRIX AK 18-1-Li akku 4000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MATRIX työkalujen kanssa:
AK 18-1-Li
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MATRIX työkalujen alkuperäisakut:
120.300.650
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-MTK180PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141457 |
| Korvaa | 120.300.650 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 72Wh |
| Mitat | 122.10 x 76.80 x 73.00mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |