Makita työkalun 40V MAX XGT / W001G yhteensopiva akku 6000mAh
calcActive())">
Makita työkalun 40V MAX XGT / W001G yhteensopiva akku 6000mAh
In stock
- SKU
- CS-MKT402PH
129,95 €
107,95 €
Makita työkalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
40V MAX XGT
W001G
TD001G
HR001G
HR003G
HP001G
DF001G
GA003G
GA005G
GA011G
GA013G
CF001G
HS004G
UB001G
W001G
TD001G
HR001G
HR003G
HP001G
DF001G
GA003G
GA005G
GA011G
GA013G
CF001G
HS004G
UB001G
Korvattavat Makita työkalun alkuperäisakut
BL4020
191L29-0
BL4025
BL4040
BL4050F
BL4080F
BL4030
191L29-0
BL4025
BL4040
BL4050F
BL4080F
BL4030
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Makita työkalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-MKT402PH |
|---|---|
| Jännite uusi | 40 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182047 |
| Korvaa | 191L29-0 / BL4020 / BL4025 / BL4030 / BL4040 / BL4050F / BL4060 / BL4080F |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 240Wh |
| Mitat | 152.60 x 78.70 x 96.30mm |
| Jännite | 40 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |