Makita sähkötyökalujen / porakoneiden 6010SD / 6010SDW yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Makita sähkötyökalujen / porakoneiden 6010SD / 6010SDW yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-MKT617PW
32,95 €
Makita sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
6010SD
6010SDW
6070D
6076DW
6170D
6176D
6176DW
6176DWF
M001
6010SDW
6070D
6076DW
6170D
6176D
6176DW
6176DWF
M001
Korvattavat Makita sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
678037-1
678103-4
678103-4
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Makita sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-MKT617PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170006 |
| Korvaa | 678103-4 / 678037-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 15.84Wh |
| Mitat | 101.20 x 45.00 x 23.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |