Makita sähkötyökalujen / porakoneiden 40V MAX XGT / CF001G yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Makita sähkötyökalujen / porakoneiden 40V MAX XGT / CF001G yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-MKT402PW
86,95 €
Makita sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
40V MAX XGT
CF001G
DF001G
GA003G
GA005G
GA011G
GA013G
HP001G
HR001G
HR003G
HS004G
TD001G
W001G
CF001G
DF001G
GA003G
GA005G
GA011G
GA013G
HP001G
HR001G
HR003G
HS004G
TD001G
W001G
Korvattavat Makita sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
191L29-0
BL4020
BL4025
BL4040
BL4050F
BL4080F
BL4020
BL4025
BL4040
BL4050F
BL4080F
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Makita sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-MKT402PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 40 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174837 |
| Korvaa | 191L29-0 / BL4020 / BL4025 / BL4030 / BL4040 / BL4050F / BL4060 / BL4080F |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 80Wh |
| Mitat | 117.80 x 77.20 x 69.20mm |
| Jännite | 40 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |