Makita BHR261 Li-ion 36 V akku 4000 mAh
calcActive())">
Makita yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Makita malleihin:
BHR261
BHR261RDE
MUB360DZ
MUH550DZ
BHR261RDE
MUB360DZ
MUH550DZ
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Makita alkuperäisakut:
BL3626
194874-0
BL3622A
194874-0
BL3622A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MKT261PX |
|---|---|
| EAN | 4894128078258 |
| Mitat | 161.65 x 100.65 x 87.80mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BL3626 / 194874-0 / BL3622A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 144Wh |
| Jännite | 36 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |