Makita 6011D Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Makita yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Makita malleihin:
5092D
5092DW
6011D
6011DW
5092DW
6011D
6011DW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Makita alkuperäisakut:
1210
632277-5
632277-5
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MKT601PW |
|---|---|
| EAN | 4894128073819 |
| Mitat | 181.50 x 72.60 x 31.30mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 1210 / 632277-5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 25.2Wh |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |