Kress 180 AFB akku 5000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Kress työkalujen kanssa:
180 AFB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Kress työkalujen alkuperäisakut:
PF 180/ 4.2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-KES180PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129813 |
| Korvaa | PF 180/ 4.2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 90Wh |
| Mitat | 121.50 x 85.10 x 63.75mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |