KÄRCHER WV 5 Window Vac, WV 50, WV 55 akku 2000mAh
calcActive())">
KÄRCHER WV 5 Window Vac, WV 50, WV 55 akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-KWV500PW
28,95 €
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KÄRCHER työkalujen kanssa:
WV 5 Window Vac
WV 50
WV 55
WV 60
WV 70
WV 70 Plus
WV5
WV7
WV 50
WV 55
WV 60
WV 70
WV 70 Plus
WV5
WV7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KÄRCHER työkalujen alkuperäisakut:
4.633-083.0
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-KWV500PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119340 |
| Korvaa | 4.633-083.0 / 2.633-123.0 / 9.013-675.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 80.30 x 55.10 x 28.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |