Hitachi EBM 315 Li-ion 3,6 V akku 1500 mAh
calcActive())">
Hitachi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hitachi malleihin:
DB 3DL
DB 3DL2
NT 50GS
NT 65GA
NT 65GB
NT 65GS
DB 3DL2
NT 50GS
NT 65GA
NT 65GB
NT 65GS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi alkuperäisakut:
EBM 315
326263
326299
326263
326299
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTB315PW |
|---|---|
| EAN | 4894128062424 |
| Mitat | 77.50 x 42.65 x 41.58mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 9B12070R |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.4Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |