Hitachi BSL 1830 Li-ion 18 V akku 3000 mAh
calcActive())">
Hitachi BSL 1830 Li-ion 18 V akku 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-HTB830PX
79,95 €
67,95 €
Hitachi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hitachi malleihin:
DV 18DBL
DH 18DSL
DS 18DBL
DS 18DSAL
C 18DSL2
C 18DSL
CJ 18DSL
CR 18DSL
G 18DSL
R 18DSL
RB 18DSL
WH 18DSL
WH 18DSAL
WR 18DSHL
WM 18DBL
WR 18DBDL
UB 18DAL
UB 18DSL
FCG
18DL
DH 18DSL
DS 18DBL
DS 18DSAL
C 18DSL2
C 18DSL
CJ 18DSL
CR 18DSL
G 18DSL
R 18DSL
RB 18DSL
WH 18DSL
WH 18DSAL
WR 18DSHL
WM 18DBL
WR 18DBDL
UB 18DAL
UB 18DSL
FCG
18DL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi alkuperäisakut:
BSL 1830
33055
330067
330068
330139
BSL 1815X
33055
330067
330068
330139
BSL 1815X
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTB830PX |
|---|---|
| EAN | 4894128063162 |
| Mitat | 116.30 x 80.00 x 67.80mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BSL 1830 / 33055 / 330067 / 330068 / 330139 / BSL 1815X |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 54Wh |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |