Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden DB 3DL / DB 3DL2 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden DB 3DL / DB 3DL2 yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-HTB315PX
24,95 €
Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DB 3DL
DB 3DL2
NT 50GS
NT 65GA
NT 65GB
NT 65GS
DB 3DL2
NT 50GS
NT 65GA
NT 65GB
NT 65GS
Korvattavat Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
326263
326299
EBM 315
326299
EBM 315
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-HTB315PX |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163367 |
| Korvaa | 9B12070R |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9Wh |
| Mitat | 77.50 x 42.65 x 41.58mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |