Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden CJ10DL / CR 10DL yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden CJ10DL / CR 10DL yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-HTB103PH
52,95 €
Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CJ10DL
CR 10DL
CR10DL
DB 10DL
DB10DL
DB3DL
DS10DFL
FCG 10DL
FCH 10DL
FCR 10DL
FCR10DL
FDB 10DL
FDB10DFL
FDB10DL
FDS10DFL
FWH 10DCL
FWH 10DL
FWH10DCL
FWH10DFL
GP10DL
UB 10DL
UB10DL
UC 10 SFL
UC 10 SL
WH 10DCL
WH 10DL
WH10DCL
WH10DFL
CR 10DL
CR10DL
DB 10DL
DB10DL
DB3DL
DS10DFL
FCG 10DL
FCH 10DL
FCR 10DL
FCR10DL
FDB 10DL
FDB10DFL
FDB10DL
FDS10DFL
FWH 10DCL
FWH 10DL
FWH10DCL
FWH10DFL
GP10DL
UB 10DL
UB10DL
UC 10 SFL
UC 10 SL
WH 10DCL
WH 10DL
WH10DCL
WH10DFL
Korvattavat Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
329369
329370
329371
329389
331065
BCL 1015
BCL 1030
BCL 1030M
BCL1030A
329370
329371
329389
331065
BCL 1015
BCL 1030
BCL 1030M
BCL1030A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-HTB103PH |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172215 |
| Korvaa | 329369 / 329370 / 329371 / 329389 / 331065 / BCL 1015 / BCL 1030 / BCL 1030M / BCL1030A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 43.2Wh |
| Mitat | 92.00 x 68.00 x 109.60mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |