Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden 18DL / C 18DSL yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden 18DL / C 18DSL yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-HTB830PH
65,95 €
Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
18DL
C 18DSL
C 18DSL2
CJ 18DSL
CR 18DSL
DH 18DSL
DS 18DBL
DS 18DSAL
DV 18DBL
FCG
G 18DSL
R 18DSL
RB 18DSL
UB 18DAL
UB 18DSL
WH 18DSAL
WH 18DSL
WM 18DBL
WR 18DBDL
WR 18DSHL
C 18DSL
C 18DSL2
CJ 18DSL
CR 18DSL
DH 18DSL
DS 18DBL
DS 18DSAL
DV 18DBL
FCG
G 18DSL
R 18DSL
RB 18DSL
UB 18DAL
UB 18DSL
WH 18DSAL
WH 18DSL
WM 18DBL
WR 18DBDL
WR 18DSHL
Korvattavat Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
330067
330068
330139
33055
BSL 1815X
BSL 1830
330068
330139
33055
BSL 1815X
BSL 1830
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-HTB830PH |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105152 |
| Korvaa | BSL 1830 / 33055 / 330067 / 330068 / 330139 / BSL 1815X |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 90Wh |
| Mitat | 116.30 x 80.20 x 67.70mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |