Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden 14DSL / C 14DSL yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden 14DSL / C 14DSL yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-HTB430PX
57,95 €
Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
14DSL
C 14DSL
C 14DSL2
C 14DYSL
C 14DYSL2
CD 14DFL
CD 14DSL
CD 14DSL2
CJ
CK 14DSL
CL 14DSL
CR 14DSL
DH 14DSL
DS 14DBL
DV 14DBL
DV 14DSL
G 14DSL
N 14DSL
NP 14DSL
WH 14DBAL
WH 14DBAL2
WH 14DBL
WH 14DCL
WH 14DSL2
WM 14DBL
WP 14DSL
WR 14DBAL
WR 14DBDL
WR 14DSHL
WR 14DSL
C 14DSL
C 14DSL2
C 14DYSL
C 14DYSL2
CD 14DFL
CD 14DSL
CD 14DSL2
CJ
CK 14DSL
CL 14DSL
CR 14DSL
DH 14DSL
DS 14DBL
DV 14DBL
DV 14DSL
G 14DSL
N 14DSL
NP 14DSL
WH 14DBAL
WH 14DBAL2
WH 14DBL
WH 14DCL
WH 14DSL2
WM 14DBL
WP 14DSL
WR 14DBAL
WR 14DBDL
WR 14DSHL
WR 14DSL
Korvattavat Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
329083
329877
329901
BSL 1415
BSL 1430
329877
329901
BSL 1415
BSL 1430
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hitachi sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-HTB430PX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156147 |
| Korvaa | BSL 1415 / BSL 1430 / 329083 / 329877 / 329901 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 72Wh |
| Mitat | 96.30 x 78.30 x 67.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |