Hitachi EB 2420 Ni-MH 24 V akku 1500 mAh
calcActive())">
Hitachi yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hitachi malleihin:
C 7D
CR 24DV
DH 24DV
DH 24DVA
DV 24DV
DV 24DVA
DV 24DVKS
CR 24DV
DH 24DV
DH 24DVA
DV 24DV
DV 24DVA
DV 24DVKS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi alkuperäisakut:
EB 2420
EB 2430HA
EB 2430R
EB 2433X
EB 2430HA
EB 2430R
EB 2433X
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTB420PW |
|---|---|
| EAN | 4894128055037 |
| Mitat | 99.84 x 108.04 x 88.05mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | EB 2420 / EB 2430HA / EB 2430R / EB 2433X |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 36Wh |
| Jännite | 24 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |