Hitachi DN10DSA, DN10DTA, DN10DVA Työkalun Akku
calcActive())">
Hitachi DN10DSA, DN10DTA, DN10DVA Työkalun Akku
In stock
- SKU
- CS-HTB715PX
30,95 €
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Hitachi akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
DN10DSA
DN10DTA
DN10DVA
DN10DTA
DN10DVA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
BCC715
EB7
EB712S
EB7
EB712S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HTB715PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098577 |
| Mitat | 98.00 x 67.00 x 56.00mm |
| Korvaa | BCC715 / EB7 / EB712S / EB714S / EB7G / EB7S |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 21.6Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |